Welco X sai tänases liigaliidrite mängus hakkama jõudemonstratsiooniga

Welco X sai tänases liigaliidrite mängus hakkama jõudemonstratsiooniga, kui kindla 3-0 võiduga FC Vastseliina vastu asuti III liiga lõunatsooni tabelit juhtima!

Avapoolaeg jäi kahjuks ajalooannaalidesse üsna õnnetult, kui poolaja lõpus 0-0 seisult põrkas meie keskväljamaestro Henri Loodmaa kokku vastaste mängumehega ning kohale kutsutud kiirabibrigaad mehed minema viis. Soovime õlale liiga teinud Henzule kiiret paranemist!

Teisel poolajal aga hakkas juhtuma – Reimo Austa realiseeris esmalt kena Maksim Mitrofanovi läbisöödu ning lisas õige pea teisegi kolli. Veidi enne paksu naise laulma asumist mängiti kena kombinatsiooniga löögile Villem Lõbu, kes tegi lõppskooriks kindla 3-0 võidu.

Liigaliidrid tänavad pealtvaatajaid ja fänne ning loodavad sama soojaga jätkata juba koduplatsil laupäeval! FORZA WLCX!