Welco kodu hakkab kandma nime Holm park

Laupäeval korraldatud perepäeva ja traditsioonilise Sõprade Jalgpalliturniiri raames kuulutati ka pidulikult välja staadioni nimi – meil on tõsiselt-tõsiselt hea meel, et staadioni nimevaderiks saab just Holm Bank, sest nende aastatepikkuse toe abil oleme klubiga jõudnud sinna, kus saime oma sõpru esimest korda võõrustada oma kodus.

Tartu JK Welco tegevjuhi Edgar Lehe sõnul sattus staadionikompleksi rajamine äärmiselt keerulisse koroona-aega, kuid kõigi tagasilöökide kiuste on poolteist aastat tagasi alanud ehitustööd tänaseks jõudnud faasi, kus väljakut saab igapäevaselt treenimiseks kasutada. „Loodame jätkata staadioni arendamist juba lähikuudel, kui väljaku kõrvale hakkab kerkima ka puidust tribüünihoone. Kogu kompleks saab täies hiilguses valmis järgmisel suvel, siis on klubil plaanis korraldada ka kogu staadionikompleksi pidulik avamine,“ sõnas Leht.

Tartu Welco tegevjuht rõõmustas, et klubi sai Eesti Rahva Muuseumi vastaskrundil paiknevale staadionile väärika nimisponsori.

“Mul on väga hea meel, et meie pikaajaline peasponsor on otsustanud jätkata teed koos Welcoga ning meeletu töö ja hingega rajatud staadion kannab just “Holm Park” nime. See loob usu ja kindluse, et koostöös Holmiga saame me staadionikompleksi lõpuni arendatud, mis on järjekordne märgiline tähis meie klubi arengus ja juba 2016. aastal alanud ühises koostöös,“ lisas ta.

Holm panga juhatuse esimees Rauno Klettenberg sõnas, et Eesti kapitalil põhinev Holm peab tähtsaks kodumaise spordi jätkusuutlikkust ja noorsportlaste pidevat pealekasvu, aga ka sportlikku eluviisi laiemalt.

“Selleks, et saaksime ka tulevikus rõõmustada nii kodus kui ka rahvusvahelistel suurvõistlustel Eesti sportlaste saavutuste üle, on vaja luua head treeningtingimused. JK Welco sihikindlus ja entusiasm selle projekti elluviimisel teevad rõõmu ja on kinnituseks, et kui midagi südamega teha, siis saadab sind edu,“ sõnas ta.

Klettenbergi sõnul on nimisponsorile sümpaatne, et Holm Pargist on saamas keskkonnasäästlik spordikompleks. „Staadionil saab olema kaks päikesepaneelide parki, millest üks on juba töös. Lisaks rajatakse sinna Tartu restorane teenindav maitsetaimede aed, mis toimib ringmajanduse põhimõttel.

Ehitistes saab domineerima puit, mis on kõige keskkonnasäästlikum ehitusmaterjal, sest seob atmosfäärist CO2,” sõnas Klettenberg.

Tartu JK Welco tänab Holm panka pikaajalise panuse eest klubi arengusse ning usub, et uus peatükk Welco uues kodus nimega “Holm Park” toob palju ilusaid väravaid, võite ja mälestusi!

Tutvu Holmi tegemistega ettevõtte kodulehel www.holmbank.ee ja Facebook-lehel https://www.facebook.com/holmbank.ee.