Noortetöö

2019. aastal alustas JK Welco koostööd teise Tartu jalgpalliklubiga FC Santos, et kasvada ühiselt eeskujulikuks ja toimivaks jalgpallipüramiidiks, mille noortetöö osa on kvaliteetne, kaasav ning lapsesõbralik, et kindlustada seeläbi must-valgetele väärikat järelkasvu, kes tulevikus sadade (kui mitte tuhandete) kaasaelajate toetusel Eesti jalgpalli kõrgeimal tasemel uhkusega meie värve võiks kanda. FC Santos on JK Welco ametlik jalgpalliakadeemia!

Tartu JK Welco pakub koostöös FC Santosega kaasaegset jalgpalliharidust, mis on lastele samaaegselt nii lõbus ja nauditav kui ka õpetlik ning arendav. Meie süsteemis töötavad treenerid on kvalifitseeritud ja teotahtelised, tagamaks kõigile lastele parimat võimalikku sportimiskogemust.

Lisaks mänguoskuste arendamisele on meie jaoks väga tähtis laste kui inimeste areng ning tahame aidata kaasa enesekindlate ja edasipüüdlike noorte inimeste sirgumisele. Soovime lastele läbi jalgpalli edasi anda väärtusi, mis kehtivad nii palliplatsil kui ka väljaspool seda. Oluliseimateks nendest on meie jaoks sihikindlus, koostöö, distsipliin, töökus ja lugupidamine oma kaaslastest ja vastastest.

Kutsume Teie lapsi liituma FC Santose noortetreeningutega! Vaata lähemalt: http://www.fcsantos.ee/jalgpallikool/tule-trenni/

Meie eesmärgiks on oma tegemistesse võimalikult palju kaasata lapsevanemaid ning terveid peresid, et üheskoos moodustada tore ning kokkuhoidev klubi kogukond!