Tartu JK Welco korraldab suvist lastejalgpalli linnalaagrit aastatel 2008-2013 sündinud Tartumaa lastele. Eelmistel aastatel lõbusaks ja edukaks osutunud JK Welco linnalaager stardib suvevaheaja esimestel päevadel 13. juunil ning toimub kuni 29. augustini kord nädalas igal neljapäeval Mart Reiniku kunstmuruväljakul kell 11.00-12.30. 

Lastega tegeleb korraga mitu JK Welco noortetreenerit ning esindusmeeskonna mängijat ning lapsed jagatakse vastavalt vanusele gruppidesse, et kõigil oleks tore ja lõbus. 

Linnalaagrisse registreerimise tasu on vaid 5 eurot, mille tasumisega kinnitate lapse registreerimise ja osalemise linnalaagri treeningutel. See on vajalik, et tagada linnalaagri treeningute kvaliteet ning et meie treenerid teaksid arvestada osavõtvate laste arvuga ja sellele vastavalt treeningud ettevalmistada. 

Registreerimise tasu palume kanda järgnevale arvelduskontole: Jalgpalliklubi Welco, EE857700771002863626 (LHV Pank), selgituseks: Linnalaager

Oodatud on kõik aastatel 2008-2013 sündinud poisid ja tüdrukud! Kõikidele laagris osalenutele on JK välja pannud ägedad auhinnad. Muudame laste suve meeldejäävaks!

Et Teie laps saaks osaleda suvistel jalgpallitreeningutel, täitke palun allolev ankeet. 
Email again:
Kinnitan, et laps osaleb JK Welco suvise linnalaagri treeningutel ja oleme tasunud registreerimise kinnitustasu 5 eurot